Жазуы бар күнделікті футболка, мойын сызығы дөңгелек, жеңі қысқа.
Тіке пішілген.
Түсі: Сарғыш
Өлшемі: XXS/XS - (40/42 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Түрік өндірушілерінен
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 40/42 |
| Кеуде айналымы | 86 см |
| Бел орамы | 64 см |
| Жамбас айналымы | 89 см |
| Өнім түрі | Футболка |
| Халықаралық өлшем | XS |
| Түсі | Сарғыш |
| Силуэт | Тікелей |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Жең ұзындығы | Қысқа |
| Жең фасоны | Қысқа |
| Стиль | Спорттық |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 56 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 14 см |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 3 300 ₸




