Баулары бар үсті имитацияланған кешкі блузка
Мойыны V-тәрізді тік пішілген блузка, кеудеше тұсында бүктемеге жиналған қамытпен, қамытпен ринстондармен безендірілген.
Қою қоңыр түсті талғампаз блузка юбкамен, шалбармен, джинсымен жақсы үйлеседі.
Өлшемі: XXS (40 - белгіленген ресейлік өлшем)
Түрік өндірушілерінен
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 40 |
| Кеуде айналымы | 82 см |
| Бел орамы | 60 см |
| Жамбас айналымы | 86 см |
| Өнім түрі | Топ |
| Халықаралық өлшем | XXS |
| Түсі | Қоңыр |
| Силуэт | Тікелей |
| Матаның түрі | Трикотаж |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Жең фасоны | Жеңсіз |
| Стиль | Романтикалық |
| Аяқтау және безендіру | стразалар |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 53 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стильдер | С кокеткой |
| Бұйымның түрі | Блузка |
| Маусым | Көктем/жаз |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 6 100 ₸




