.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46 |
| Бел орамы | 78 см |
| Жамбас айналымы | 100 см |
| Белдемше түрі | Асимметриялық |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Түсі | Сарғыш |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Стиль | Романтикалық |
| Өнімнің ұзындығы | 90 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | M |
| Бекіткіш | Түймелер, Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 9 800 ₸







