Белдемше сызығы бойынша еденге дейін ұзын кесінді көйлек, белдемшесінде бұдырлар бар.
Серпімді үш-төрттен жеңі бар нәзік, жеңіл көйлек.
Дөңгелек мойын, белбеуі бар.
Астарлы көйлек.
Гүлді баспа.
Матаның түрі: Жеңіл полиэстер
Маусым: Көктем/жаз
Өлшемі: XS (42 - белгіленген ресейлік өлшем)
Түрік өндірушілерінен
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өнім түрі | Кешкі көйлек |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 42/44 |
| Халықаралық өлшем | XS |
| Жамбас айналымы | 93 см |
| Бел орамы | 68 см |
| Кеуде айналымы | 89 см |
| Көйлек фасоны | Макси |
| Стиль | Романтикалық |
| Түсі | Әртүрлі түстер |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Жең фасоны | Төрттен үш бөлігі |
| өрнектер мен принттер | Гүлді басып шығару |
| Көйлек ұзындығы | Ұзын / макси |
| Жең ұзындығы | Төрттен үш бөлігі |
| Корсеттің болуы | Жоқ |
| шлейф | Жоқ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қалталардың болуы | Жоқ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 12 800 ₸








