
Қара барқыттан және итальяндық гипюрден тігілген, ринстондары бар эксклюзивті кешкі ұзын көйлек
69 000 ₸
- Бар
- Коды:53
+7 (778) 961-50-22
менеджер по продажам 14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Итальяндық гипюрден жасалған ринстондармен, блесткилермен, моншақтармен өте бай әрлеу Итальяндық қара барқыттан жасалған еденге ұзын кешкі көйлек.
Ұзын жеңді көйлек Гуипюрден тігілген, мойын сызығы төртбұрышты, ұзындығы шағын (83 см) қара барқыттан тігілген және жамбас сызығы бойымен еденге дейін итальяндық гуипюр матасынан тігілген.
Ілмек: арқада найзағай бар.
Оның тік кесіндісі, тегіс етегі бар.
Өлшемі: M - L (46 - 48 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Көйлектің ұзындығы: 144 см
Түрік өндірушілерінен
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өнім түрі | Кешкі көйлек |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46/48 |
| Халықаралық өлшем | M/L |
| Жамбас айналымы | 102 см |
| Бел орамы | 77 см |
| Кеуде айналымы | 98 см |
| Көйлек фасоны | Жартылай іргелес силуэт |
| Стиль | Классикалық |
| Түсі | Қара |
| Маусым | Әрмезгілдік |
| Матаның түрі | Барқыт |
| Мойындық кесу фасоны | Шаршы |
| Жең фасоны | Манжетпен |
| Құрамы | Итальянский Бархат. Итальянский Гипюр. |
| Аяқтау және безендіру | стразалар, Бисер, пайеткалар, Мөлдір кірістірулер, Кесте, Моншақтар |
| Көйлек ұзындығы | Ұзын / макси |
| Жең ұзындығы | Ұзақ |
| Корсеттің болуы | Жоқ |
| шлейф | Жоқ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жағдайы | Жаңа |
| Бекіткіш | Найзағай |
| Қалталардың болуы | Жоқ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 69 000 ₸









