
Жеңі ұзын, етегінде фланельі бар, төмен қарай жалтыраған әйелдерге арналған тік көйлек
7 200 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 10 000 ₸
- Бар
- Коды:1776
+7 (778) 961-50-22
менеджер по продажам 14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Төмен қарай жағылатын, етегінде асимметриялы сырғымалы тік күнделікті көйлек
Сапалы вискоза материалынан жасалған - Салқындатқыш.
V - Мойын бауларымен безендірілген. Ұзын тік жеңдер.
Леопарда басылған көйлек статикалықты сәтті көрсетеді, фигураның кемшіліктерін жасырады.
V-мойын сызығы мойын сызығын әдемі көрсетеді.
Миди ұзындығы (тобық бойымен) - 112 см
Тік жиек.
Өлшемі: XS/S - (42/44 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Түрік өндірушілерінен
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өнім түрі | Күнделікті көйлек |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 42/44 |
| Халықаралық өлшем | XS-S |
| Жамбас айналымы | 94 см |
| Бел орамы | 69 см |
| Кеуде айналымы | 90 см |
| Көйлек фасоны | Жартылай іргелес силуэт |
| Стиль | Классикалық |
| Түсі | Әртүрлі түстер |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Матаның түрі | Вискоза |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Құрамы | 95% Вискоза, 5% Лайкра |
| Көйлек ұзындығы | Тобық бойымен |
| Жең ұзындығы | Ұзақ |
| Корсеттің болуы | Жоқ |
| шлейф | Жоқ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қалталардың болуы | Жоқ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 7 200 ₸




