Брошкамен және ринстондармен безендірілген қамыты бар жоғары белді талғампаз әйелдер көйлегі.
Жұмсақ, әжімсіз полиэфирден жасалған, қара қоңыр фонда абстрактілі басып шығарылған ашық сары өрнек.
V-мойын, ұзын жеңдер.
Тік жиек, Миди ұзындығы.
Өлшемі: XS/S (42/44 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Түрік өндірушілерінен
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өнім түрі | Күнделікті көйлек |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 42/44 |
| Халықаралық өлшем | XS-S |
| Жамбас айналымы | 93 см |
| Бел орамы | 68 см |
| Кеуде айналымы | 89 см |
| Көйлек фасоны | биік белді |
| Стиль | Классикалық |
| Түсі | Әртүрлі түстер |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Матаның түрі | Вискоза |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Құрамы | 90% Вискоза, 10% Эластан |
| Аяқтау және безендіру | Брошь, стразалар |
| Көйлек ұзындығы | Тобық бойымен |
| Жең ұзындығы | Ұзақ |
| Корсеттің болуы | Жоқ |
| шлейф | Жоқ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қалталардың болуы | Жоқ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 7 200 ₸





