Белдемшеде жартылай жалпақ белдемшесі бар, белі қиылған көйлек
Жағасы бар көйлек галстуктары бар тік, үш-төрттен тұратын жеңдері шаттлмен аяқталатын серпімді жолақпен.
Бөлінетін бел, жартылай жалпақ белдемше, тізеден төмен ұзындық - миди.
Тік жиек.
Ұзындығы: 106 см
Өлшемі: XXS/XS (40/42 Белгіленген ресейлік өлшем)
Түсі: Негізінен ақ фонда қоңыр
Түрік өндірушілерінен
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өнім түрі | Күнделікті көйлек |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 40/42 |
| Халықаралық өлшем | XXS |
| Жамбас айналымы | 90 см |
| Бел орамы | 65 см |
| Кеуде айналымы | 85 см |
| Көйлек фасоны | Миди |
| Стиль | Классикалық |
| Түсі | Қоңыр |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Мойындық кесу фасоны | Тірек |
| Жең фасоны | Төрттен үш бөлігі |
| Аяқтау және безендіру | Белбеу |
| Көйлек ұзындығы | Миди |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 5 300 ₸





