Ұзартылған Еркін стильдегі блузка
Ол жеңіл матадан - полиамидтен тігілген, төмен қарай сәл жағылған бос кесінді.
Қара түспен көмкерілген дөңгелек мойын сызығы.
Жеңдер ортасында драппен шынтаққа дейін.
Түсі: көбінесе көк түстегі дерексіз сурет.
Өлшем: S/м (44/46 - ресейлік өлшем белгіленді).
Түрік өндірушілерінен
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 44/46 |
| Бел орамы | 73 см |
| Жамбас айналымы | 102 см |
| Кеуде айналымы | 94 см |
| Стильдер | Ұзартылған |
| Өнім түрі | жейде |
| Халықаралық өлшем | S/M |
| Түсі | Көк |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Полиамид |
| Силуэт | Кеңейтілген |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Жең фасоны | Төрттен үш бөлігі |
| Стиль | Күнделікті |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 73 см |
| Өнімнің ені | 50 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 4 150 ₸






