Әйелдерге арналған аралас жейде
Ринстондары бар әріптерден жасалған жеңсіз баспа.
Дөңгелек мойын сызығы бар майка, алдыңғы жағы ақ түсті, арқасы жолбарыстың өрнегі бар.
Әйелдерге арналған кең тік пішімді майка
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: М/L (46 - белгіленген ресейлік өлшем)
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46 |
| Кеуде айналымы | 94 см |
| Бел орамы | 73 см |
| Жамбас айналымы | 98 см |
| Өнім түрі | Майка |
| Халықаралық өлшем | M/L |
| Түсі | Әртүрлі түстер |
| Силуэт | Тікелей |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Жең ұзындығы | Жеңсіз |
| Жең фасоны | Жеңсіз |
| Стиль | Спорттық |
| Аяқтау және безендіру | стразалар |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 58 см |
| Өнімнің ені | 47 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 4 200 ₸






