
Ринстоннан жасалған өрнегі бар жұқа баулары бар сәнді әйелдер майкасы
4 600 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 10 000 ₸
- Бар
- Коды:26
+7 (778) 961-50-22
менеджер по продажам 14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Жарқын Стильді Майка
ринстоннан жасалған жапырақтар түріндегі абстрактілі өрнегі бар жұқа белдіктерде.
Көктем мен жаз мезгіліне арналған дөңгелек мойын сызығы бар тік жейде.
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: М (46 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46/48 |
| Кеуде айналымы | 94 см |
| Бел орамы | 73 см |
| Жамбас айналымы | 98 см |
| Өнім түрі | Майка |
| Халықаралық өлшем | M/L |
| Түсі | Күлгін |
| Силуэт | Кеңейтілген |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Құрамы | 85% Полиэстер, 15% Эластан |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Жең ұзындығы | Жеңсіз |
| Жең фасоны | Жеңсіз |
| Стиль | Спорттық |
| өрнектер мен принттер | абстрактілі басып шығару |
| Аяқтау және безендіру | стразалар |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 61 см |
| Өнімнің ені | 47 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 4 600 ₸






