
Дөңгелек мойын сызығы және ринстондары бар әріптік баспасы бар күнделікті әйелдерге арналған топка
3 600 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 10 000 ₸
- Бар
- Коды:25
+7 (778) 961-50-22
менеджер по продажам 14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Жаз және көктем мезгілдеріне арналған жеңсіз үлкен ринстондары бар дөңгелек мойын және әріппен басылған күнделікті спорттық топка.
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: XXS (40 - ресейлік өлшем белгіленген).
Түсі: Ашық-жасыл
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 40/42 |
| Кеуде айналымы | 83 см |
| Бел орамы | 62 см |
| Жамбас айналымы | 86 см |
| Өнім түрі | Майка |
| Халықаралық өлшем | XXS |
| Түсі | Ашық жасыл |
| Силуэт | Тікелей |
| Матаның түрі | Вискоза |
| Құрамы | 95% Вискоза, 5% Ликра |
| Мойындық кесу фасоны | Шаршы |
| Жең ұзындығы | Жеңсіз |
| Жең фасоны | Жеңсіз |
| Стиль | Спорттық |
| Аяқтау және безендіру | стразалар |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 52 см |
| Өнімнің ені | 40 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 3 600 ₸





