Белдіктері бар сәндік элементпен көмкерілген ақ түсті әйелдер майкасы
Мойынның шеттері ринстондармен және тар нейлон жиегімен безендірілген.
Майканың ортасында Лиф ауданында моншақтармен және ринстондармен кестеленген гүл түріндегі аппликация.
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: XXS (40 - белгіленген ресейлік өлшем)
Түсі: Ақ
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 40 |
| Кеуде айналымы | 82 см |
| Жамбас айналымы | 86 см |
| Өнім түрі | Майка |
| Халықаралық өлшем | XXS |
| Түсі | Сарғыш |
| Силуэт | Тікелей |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Жең ұзындығы | Жеңсіз |
| Жең фасоны | Жеңсіз |
| Стиль | Жастар |
| Аяқтау және безендіру | стразалар, Бисер, Аппликация |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 54 см |
| Өнімнің ені | 40 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 4 700 ₸






