
Жағасы бар және бұдырлары бар V-мойыншасы бар қысқа жеңді әйелдер көйлегі
6 500 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 10 000 ₸
- Бар
- Коды:1433
+7 (778) 961-50-22
менеджер по продажам 14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Сәнді қысқа жеңді түймелі әйелдер көйлегі
Қайырмалы жағасы бар
Бұдырлары бар V-тәрізді ойығы бар шілтермен безендірілген
Түймелері бар ілгек
Тік пішімді жейде
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: М/L (46 - 48 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46/48 |
| Бел орамы | 77 см |
| мойын айналымы | 38 см |
| Жамбас айналымы | 101 см |
| Кеуде айналымы | 97 см |
| Стильдер | Қосетек, желбіреуішпен |
| Өнім түрі | Көйлек |
| Халықаралық өлшем | M-L |
| Түсі | Жасыл |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Силуэт | Тікелей |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Көйлек жағасының түрі | Классикалық |
| Жең фасоны | Қысқа |
| Стиль | Романтикалық |
| Аяқтау және безендіру | Бүрмелер |
| Бекіткіш | Түймелер |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 62 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 24 см |
| Өнімнің ені | 48 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 6 500 ₸




