Әйелдерге арналған жазғы сыналы бір жылдық белдемше
Ақшыл-сарғыш түсті, сыналары бар бір жылдық белдемше
Макси ұзындығы, жалпақ пішім, қамытқа жоғары сәйкес келеді.
Сыдырмалы ілмек.
Астары бар жеңіл жазғы белдемше.
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: М (46 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Бұйымның ұзындығы: 84 см
Бел орамасы: 78 см
Санның айналасы: 98 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46 |
| Бел орамы | 78 см |
| Жамбас айналымы | 98 см |
| Белдемше түрі | Сынадан жасалған юбкалар |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Түсі | Сарғыш |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Коттон |
| Стиль | Күнделікті |
| Өнімнің ұзындығы | 84 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | M |
| Бекіткіш | Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 500 ₸







