
Кең белдіктері бар жазғы әйелдер үсті ашық сары түсті басып шығарылған
3 500 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 10 000 ₸
- Бар
- Коды:472
+7 (778) 961-50-22
менеджер по продажам 14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Кең белдіктері бар, баспасы бар күнделікті жазғы топ
Сары-қара түстермен үйлескен түстер.
Шорттар, джинсы шалбарлар, белдемшелер астындағы жазғы маусымға арналған тамаша шешім.
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: XS/S - (40/42 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Үстіңгі жағының ұзындығы: 44 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 40/42 |
| Кеуде айналымы | 82 см |
| Бел орамы | 66 см |
| Жамбас айналымы | 90 см |
| Өнім түрі | Топ |
| Халықаралық өлшем | XS/S |
| Түсі | Сары |
| Силуэт | Тікелей |
| Матаның түрі | Вискоза |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Жең ұзындығы | Жеңсіз |
| Жең фасоны | Жеңсіз |
| Стиль | Жастар |
| өрнектер мен принттер | Жазу |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 44 см |
| Өнімнің ені | 37 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 3 500 ₸



