Иығынан тыс әдемі кешкі топ,
Түрік өндірушілерінен.
Өлшемі: S (42 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Жағасы бар баған блесткимен кестеленген.
Фигураға сай.
Пиджактың астына жеке негізгі топ ретінде жақсы үйлеседі
Шалбар, джинсы, белдемше астына мінсіз келеді.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 42 |
| Кеуде айналымы | 82 см |
| Бел орамы | 66 см |
| Жамбас айналымы | 90 см |
| Өнім түрі | Топ |
| Халықаралық өлшем | S |
| Түсі | Қара |
| Силуэт | Іргелес |
| Матаның түрі | Француз трикотажы |
| Жең ұзындығы | Жеңсіз |
| Жең фасоны | Жеңсіз |
| Стиль | Романтикалық |
| Аяқтау және безендіру | пайеткалар |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 48 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 9 500 ₸





