Белдігі бар тіке пішілген әйелдер қой терісінен жасалған үлбірлі тон - Қой терісінен жасалған бұйымдар
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: М (48/50 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Табиғи былғарыдан және табиғи теріден тігілген әйелдер үлбірі (Қой терісінен жасалған бұйымдар)
- Табиғи Таскана терісінен жасалған қайырмалы жаға
- Қой терісінен тігілген үлбірдің ішінде қара Мутон бар
- Түймелермен бекіту
- 2 Ойық қалта
- Бұйымның ұзындығы: 110 см
- Жеңнің ұзындығы: Манжетті ескере отырып, 67 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 48/50 |
| Кеуде айналымы | 102 см |
| Бел орамы | 81 см |
| Жамбас айналымы | 106 см |
| Маусым | Қыс |
| Түсі | Қара |
| Пальто түрі | Бір төсті |
| Матаның түрі | Тері |
| Тері түрі | Қой терісі |
| Әрлеу әдісі бойынша былғары түрі | Тегіс |
| Төсеу материалы | Табиғи аң терісі |
| Оқшаулау түрі | Жүн |
| Жаға түрі | Кейінге қалдырылған |
| Жең фасоны | Манжетпен |
| Аяқтау және безендіру | Жүн, Белбеу |
| Бекіткіш | Түймелер |
| Қалта саны | 2 д. (дана) |
| Қалта түрі | Кесу |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 110 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | L-XL |
| Өнімнің ұзындығы | 110 см |
| Ерекшеліктері | қалтасы бар, түймелері бар |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 175 000 ₸









