Трикотажбен және Гипюрмен қиыстырылған блузка
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: XS (40 - Белгіленген ресейлік өлшем)
Түсі: Сүтті
Матаның түрі: Трикотаж + Гипюр
V-тәрізді мойын сызығы бар талғампаз блузка көкірекшедегі моншақпен кестеленген қамыттан тігілген.
Қысқа жеңдер Гипюрден тігілген.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 40/42 |
| Бел орамы | 62 см |
| Жамбас айналымы | 86 см |
| Кеуде айналымы | 80 см |
| Стильдер | Бекіткіш пен жаға жоқ |
| Өнім түрі | жейде |
| Халықаралық өлшем | XS-S |
| Түсі | Сүт |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Гипюр |
| Құрамы | Трикотаж, Гипюр |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Жең фасоны | Қысқа |
| Стиль | Жастар |
| Аяқтау және безендіру | Гипюр, Бисер |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 53 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 4 500 ₸






