Жұқа белдіктері бар үстіңгі жағы Көкірекшенің аймағында қамытқа тігілген, блесткимен кестеленген.
Еркін пішілген.
Арқасындағы резеңкеленген қамыт.
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: XXS - XS (38 -40 Ресейлік өлшеммен белгіленген)
Түсі: Сүтті
Матаның түрі: Шифон (Полиэстер)
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 40 |
| Кеуде айналымы | 80 см |
| Бел орамы | 62 см |
| Жамбас айналымы | 86 см |
| Өнім түрі | Топ |
| Халықаралық өлшем | XS |
| Түсі | Сүт |
| Силуэт | Кеңейтілген |
| Матаның түрі | Шифон |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Жең ұзындығы | Жеңсіз |
| Жең фасоны | Жеңсіз |
| Стиль | Жастар |
| Аяқтау және безендіру | пайеткалар |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 60 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 4 500 ₸





