Артқы жағында ойығы бар астары бар тік макси юбка
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: XXXL (58 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Түсі: Қара-көк
Бел орамасы: 98 см
Санның айналасы: 124 см
Белдемшенің ұзындығы: 89 см
Астары тік пішілген классикалық талғампаз әйелдер белдемшесі,
Жоғары белде, белдікте.
Сыдырмасы бар, түймесі бар.
Юбка бір түсті қара-көк түсті, артқы жағында ойығы (тілігі) бар.
Жоғары сапалы матадан жасалған.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 58/60 |
| Бел орамы | 98 см |
| Жамбас айналымы | 124 см |
| Белдемше түрі | Макси |
| Силуэт | Тікелей |
| Қону | Жоғары бел |
| Түсі | Қою көк |
| Маусым | Деми маусымдық |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Стиль | Классикалық |
| Өнімнің ұзындығы | 89 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | 3XL/4XL |
| Бекіткіш | Түймелер, Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 11 700 ₸




