Тік жолақтары бар орташа биіктіктегі сәнді жалпақ шалбар.
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: XS (40 - Белгіленген ресейлік өлшем)
Матаның түрі: Полиэстер
Түсі: Тік жолағы бар қара
Бұйымның ұзындығы: 112
Қадамдық тігіс бойынша ұзындығы: 91 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 40 |
| Жамбас айналымы | 86 см |
| Бел орамы | 62 см |
| Шалбар фасоны | Кеңейтілген шалбар |
| Түсі | Қара |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Маусым | Деми маусымдық |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Стиль | Классикалық |
| Қадам тігісінің ұзындығы | 91 см |
| Бекіткіш | Түймелер, Найзағай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | XS |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 7 800 ₸





