Маусымның тренді:
Әйелдерге арналған кең пішімді, белі жоғары тік Палаццо шалбары
Матаның түрі: 50% вискон, 50% полиэстер.
Тік жолақты қоңыр түсті.
Тіке кең пішілген. Труба шалбары. Биік қону. Аяқ киімді жауып тұратын кең аяқты.
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: М/l (46/48 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Шалбардың ұзындығы: 120 см
Шалбардың ені 30 см (60 см)
Бел орамасы: 80 см
Белдікке арналған ілмектер.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46 - 48 |
| Жамбас айналымы | 104 см |
| Бел орамы | 80 см |
| Шалбар фасоны | Палаццо шалбары |
| Түсі | Қоңыр |
| Қону | Жоғары бел |
| Маусым | Деми маусымдық |
| Матаның түрі | Вискоза |
| Құрамы | Вискоза, Полиэстер |
| Стиль | Классикалық |
| Қадам тігісінің ұзындығы | 88 см |
| Бел сызығының ені | 80 см |
| Бекіткіш | Түймелер, Найзағай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | M-L |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 12 400 ₸






