Қысқа жеңді джинсы жейде, негізгі және бөлек күрте болуы мүмкін
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: М (44 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Матаның түрі: Джинсы
Қысқа жеңді джинсы жейде (жеңінің жиектерінде ринстондар бар).
Ринстондары бар бұрылмалы қос жаға.
Түймелердегі ілмек.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 44 |
| Бел орамы | 70 см |
| Жамбас айналымы | 96 см |
| Кеуде айналымы | 88 см |
| Стильдер | тік |
| Өнім түрі | Көйлек |
| Халықаралық өлшем | M |
| Түсі | Қара |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Джинс |
| Силуэт | Тікелей |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Көйлек жағасының түрі | Классикалық |
| Жең фасоны | Қысқа |
| Стиль | Күнделікті |
| Аяқтау және безендіру | стразалар |
| Бекіткіш | Батырмалар |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 63 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 23 см |
| Өнімнің ені | 48 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 7 900 ₸






