
Әйелдерге арналған ұзын жеңді, V-тәрізді ойығы бар демалыс күнгі блузка
7 600 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 10 000 ₸
- Бар
- Коды:671
+7 (778) 961-50-22
менеджер по продажам 14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Ұзын жеңді сәнді әйелдер блузкасы
Түрік өндірушілерінен
Өлшем: S/м (44-46 белгіленген ресейлік өлшем)
Матаның түрі: Трикотаж полиэстер
Түсі: Қара-қоңыр
V-мойын сызығы бар әдемі әйелдер блузкасы. Мойын сызығы бисермен кестеленген жұқа гипюрмен жиектелген.
Ұзын тік жеңдер.
Бүйір тіліктері бар тік пішінді блузка.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 44/46 |
| Бел орамы | 70 см |
| Жамбас айналымы | 96 см |
| Кеуде айналымы | 88 см |
| Стильдер | тік |
| Өнім түрі | жейде |
| Халықаралық өлшем | S/M |
| Түсі | Қоңыр |
| Маусым | Әрмезгілдік |
| Матаның түрі | Вискоза |
| Силуэт | Тікелей |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Стиль | Классикалық |
| Аяқтау және безендіру | Бисер |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 64 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 61 см |
| Өнімнің ені | 52 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 7 600 ₸




