Импровизацияланған галстукпен әдемі блузка
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: XS/S (40-42 - белгіленген ресейлік өлшем)
Алдыңғы сөрелері қара-қоңыр түсті барқыттан тігілген.
Жеңдері, арқасы полиэстерден тігілген.
Мерекелік демалыс және күнделікті өмір үшін өте қолайлы.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 42/44 |
| Стильдер | Қосетек, желбіреуішпен |
| Өнім түрі | жейде |
| Халықаралық өлшем | XS-S |
| Түсі | Әртүрлі түстер |
| Маусым | Әрмезгілдік |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Жең фасоны | желбіршекпен |
| Стиль | Романтикалық |
| өрнектер мен принттер | абстрактілі басып шығару |
| Аяқтау және безендіру | стразалар |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 56 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 61 см |
| Өнімнің ені | 4 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 4 900 ₸










