Жағасы тік тұратын әйелдерге арналған сәнді водолазка
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: XS/S - (40/42 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Матаның түрі: Полиэстер
Түсі: Қара қоңыр
Бұйымның ұзындығы: 51 см
Жағасы бар әйелдер водолазкасы тік.
Алдынан итарқа, итарқаның ортасынан төмен қарай ринстондар.
Ұзын жеңдер - Реглан, жеңнің төменгі жағында ринстондар түзу сызықта.
Тіке пішілген водолазка.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 40/42 |
| Кеуде айналымы | 82 см |
| Бел орамы | 64 см |
| Жамбас айналымы | 90 см |
| Өнім түрі | Футболка |
| Халықаралық өлшем | XS/S |
| Түсі | Қоңыр |
| Силуэт | Іргелес |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Жең ұзындығы | Ұзақ |
| Жең фасоны | Реглан |
| Стиль | Классикалық |
| Аяқтау және безендіру | стразалар |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 51 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 60 см |
| Өнімнің ені | 38 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 5 800 ₸







