Иісі бар талғампаз блузка, алдыңғы жағында драпировкасы бар
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: L (48-50 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Матаның түрі: Блестки элементтері бар трикотаж полиэстер
Түсі: Жасыл
Орамалы бар бір түсті блузка, ұзын жеңдер.
Арқаға тік пішу.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 48/50 |
| Бел орамы | 82 см |
| Жамбас айналымы | 108 см |
| Кеуде айналымы | 100 см |
| Стильдер | Қаусырмалы |
| Өнім түрі | жейде |
| Халықаралық өлшем | L |
| Түсі | Жасыл |
| Маусым | Әрмезгілдік |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Стиль | Романтикалық |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 58 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 61 см |
| Өнімнің ені | 51 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 7 500 ₸






