Терең дөңгелек мойын және жеңі бар әйелдерге арналған блузка Фонарь
Шаруа әйелінің стилінде
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: XS/S - (40-42 Белгіленген Ресейлік өлшем)
Матаның түрі: Мақта
Түсі: Көгілдір
Блузка көгілдір түсті, түймелері бар, мойыны дөңгелек қамытта.
Мойын сызығы мен жеңдер жиек бойымен гипюр бұдырлармен тігілген.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 40/42 |
| Бел орамы | 64 см |
| Жамбас айналымы | 90 см |
| Кеуде айналымы | 82 см |
| Стильдер | Инішпен |
| Өнім түрі | жейде |
| Халықаралық өлшем | XS-S |
| Түсі | Көгілдір |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Коттон |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Жең фасоны | Фонарь |
| Стиль | Жастар |
| Аяқтау және безендіру | Таспалар, Желбіреуіштер |
| Бекіткіш | Түймелер, Тақтайшада |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 51 см |
| Өнімнің ені | 40 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 5 200 ₸







