Жеңдері бар шырынды сары түсті ашық түсті жейде фонарь
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: S (42 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Матаның түрі: Полиэстер
Түсі: Сары
Бұйымның ұзындығы: 60 см
Алдыңғы жағында тік бұдырлары бар қамыты бар блузка.
Түймелері бар, тік пішімді Планкадағы ілгек.
Қысқа жеңді қолшамдар.
Арқасы тік пішілген.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 42 |
| Бел орамы | 62 см |
| Жамбас айналымы | 86 см |
| Кеуде айналымы | 80 см |
| Стильдер | Қосетек, желбіреуішпен |
| Өнім түрі | жейде |
| Халықаралық өлшем | S |
| Түсі | Сары |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Силуэт | Тікелей |
| Көйлек жағасының түрі | Классикалық |
| Жең фасоны | Фонарь |
| Стиль | Жастар |
| Бекіткіш | Түймелер |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 60 см |
| Өнімнің ені | 47 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 4 700 ₸





