Жылтыр табиғи жіптердің элементтері бар өте әдемі кешкі велюр блузка.
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: L (48-50 Ресейлік өлшеммен белгіленген)
Бұйымның ұзындығы: 63 см
Жеңнің ұзындығы: 63 см
Матаның түрі: Жылтыр табиғи жіптердің элементтері бар сәнді велюр
Тығыз шифоннан тігілген, тік, еркін пішілген ұзын жеңді блузка
Дөңгелек мойын сызығы жолақтардан жасалған шифон кірістірумен жиектелген, сол жағында ринстоннан жасалған брошь арқылы кішкене өлшемде ұсталады.
Тік пішілген блузка.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 48/50 |
| Бел орамы | 80 см |
| Жамбас айналымы | 106 см |
| Кеуде айналымы | 98 см |
| Стильдер | Бекіткіш пен жаға жоқ |
| Өнім түрі | жейде |
| Халықаралық өлшем | L |
| Түсі | Күрең |
| Маусым | Әрмезгілдік |
| Матаның түрі | Велюр |
| Құрамы | Велюр, Шифон |
| Силуэт | Тікелей |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Стиль | Романтикалық |
| өрнектер мен принттер | Геометриялық өрнек |
| Аяқтау және безендіру | стразалар |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 63 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 63 см |
| Өнімнің ені | 58 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 7 500 ₸






