Көлденең жолақ элементтері және блесткилермен кестеленген өсімдік өрнектері бар ұзын жеңді әйелдерге арналған кешкі асимметриялық туника
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: XL (52 - Белгіленген ресейлік өлшем
Матаның түрі: Трикотаж полиэстер
Түсі: Қара-көк
Ұзын бос жеңдер, дөңгелек мойын
Асимметриялық жиек.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 52 |
| Бел орамы | 86 см |
| Жамбас айналымы | 112 см |
| Кеуде айналымы | 104 см |
| Стильдер | Асимметрия |
| Өнім түрі | Туника |
| Халықаралық өлшем | XL |
| Түсі | Көк |
| Маусым | Әрмезгілдік |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Силуэт | Тікелей |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Стиль | Романтикалық |
| өрнектер мен принттер | Гүлді басып шығару және өсімдік үлгілері |
| Аяқтау және безендіру | пайеткалар |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 80 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 59 см |
| Өнімнің ені | 55 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 400 ₸






