Мойыны V-тәрізді қызыл түсті қамыттағы ашық түсті блузка
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: S (42 - Ресейлік өлшем белгіленген
Жағасы мен түймесі бар V-мойыншасы бар әйелдер блузкасы.
Лиф саласындағы қамытта.
Қысқа жеңді қолшамдар.
Арқада белдігі бар қамыт.
Юбкамен, шалбармен, джинсымен тамаша үйлеседі.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 42/44 |
| Жамбас айналымы | 92 см |
| Кеуде айналымы | 84 см |
| Стильдер | Инішпен |
| Өнім түрі | жейде |
| Халықаралық өлшем | S |
| Түсі | Қызыл |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Құрамы | 95% Полиэстер, 5% Эластан |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Көйлек жағасының түрі | Классикалық |
| Жең фасоны | Фонарь |
| Стиль | Күнделікті |
| Аяқтау және безендіру | Белбеу |
| Бекіткіш | Түймелер |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 60 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 5 700 ₸






