Түймелері бар сәнді әйелдер көйлегі
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: S (42 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Түрі 55% Мақта, 20% полиэстер: 25% Лайкра
Түсі: Қара
Әйелдерге арналған жейде полиэфирлі мақтадан және тік ликра жолақтарының қоспасынан жасалған.
Жейденің түймелері бар классикалық ағылшын жағасы бар.
Екі төсбелгі.
Жейде жейденің сол жағындағы ринстондардың арқасында күнделікті өмірге де, кешкі көрініске де жарасады .
Түймелі кең манжетті ұзын жеңдер.
Юбкамен, джинсымен, шалбармен тамаша үйлеседі.
Әйелдерге арналған тік пішілген жейде.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 40/42 |
| Бел орамы | 66 см |
| Жамбас айналымы | 92 см |
| Кеуде айналымы | 84 см |
| Стильдер | Көйлек-жейде |
| Өнім түрі | Көйлек |
| Халықаралық өлшем | S |
| Түсі | Қара |
| Маусым | Әрмезгілдік |
| Матаның түрі | Коттон |
| Құрамы | 55% Коттон: 20% Полиэстер: 25% Лайкра |
| Силуэт | Тікелей |
| Көйлек жағасының түрі | Классикалық |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Стиль | Романтикалық |
| Аяқтау және безендіру | стразалар |
| Бекіткіш | Түймелер, Тақтайшада |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 56 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 60 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 7 600 ₸







