Белдігі бар аласа бойлы талғампаз тар шалбар
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: XS 38 - (40-42 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Матаның түрі: 65% Мақта, 32% полиэстер, 3% Ликра
Түсі: Сұр
Аласа бойлы тік конустық шалбар.
Матадан тігілген белдігі бар кең белдік.
Түймелі ілмек, сыдырмалы шыбын.
Алмалы-салмалы бөшкесі бар қалталар.
Бір түсті дизайн, толық ұзындық.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 40/42 |
| Жамбас айналымы | 86 см |
| Бел орамы | 62 см |
| Шалбар фасоны | Тарылған |
| Түсі | Қою сұр |
| Қону | Төмен бел |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Коттон |
| Құрамы | Коттон, Полиэстер, Лайкра |
| Стиль | Классикалық |
| Аяқтау және безендіру | Белбеу |
| Қадам тігісінің ұзындығы | 79 см |
| Бел сызығының ені | 62 см |
| Бекіткіш | Түймелер, Найзағай |
| Қалта түрі | Кесу |
| Қалта саны | 2 д. (дана) |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | XS |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 7 800 ₸







