Кең тік Палаццо шалбары
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: L (50): XL (52) - Сандар ресейлік өлшемдерді белгілейді
Матаның түрі: 64% Полиэстер: 31% Вискон: 5% Эластан
Маусым: Күз, Қыс, Көктем
Тіке пішілген классикалық бос шалбар - Палаццо
Орташа биіктікте, серпімді белдік: Белдікке арналған ілмектер.
Түймелі ілгек, сыдырмалы шымылдық
Қара түсті бір түсті дизайн.
Толық ұзындық.
Мата қалың, барқыт әсері бар.
Белдік жиынтықта.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 50/52 |
| Жамбас айналымы | 110 см |
| Бел орамы | 84 см |
| Шалбар фасоны | Палаццо шалбары |
| Түсі | Қара |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Маусым | Деми маусымдық |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Құрамы | Полиэстер, Вискон, Эластин |
| Стиль | Романтикалық |
| Аяқтау және безендіру | Белбеу |
| Қадам тігісінің ұзындығы | 82 см |
| Бел сызығының ені | 84 см |
| Бекіткіш | Түймелер, Найзағай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | L-XL |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 800 ₸






