Еркін пішілген классикалық тік аяқты шалбар
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: М - 38 (46 - ресейлік өлшем)
Бел орамасы: 74-76 см
Тік пішімді, орта пішімді кең шалбар.
Белбеу, түймелі ілгек, сыдырмалы шымылдық
Бір түсті қара түсті дизайн.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 38 |
| Жамбас айналымы | 98 см |
| Бел орамы | 74 см |
| Шалбар фасоны | Тікелей |
| Түсі | Қара |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Маусым | Деми маусымдық |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Стиль | Классикалық |
| Қадам тігісінің ұзындығы | 85 см |
| Бел сызығының ені | 76 см |
| Бекіткіш | Түймелер, Найзағай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | M |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 7 600 ₸





