Бір иығы ашық, екінші иығында кең лентамен қиылған, жарасымды көйлек.
Оның жарасымды стилі бар, көйлектің еденінен бүйірлік перде бар.
Жарқын Сәнді Әйелдер көйлегі
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: S - 42: M - 44
Түсі: Қызғылт сары
Көйлектің ұзындығы: 74-76 см
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өнім түрі | Кешкі көйлек |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 42/44 |
| Халықаралық өлшем | S-M |
| Жамбас айналымы | 92 см |
| Бел орамы | 72 см |
| Кеуде айналымы | 86 см |
| Көйлек фасоны | Бір иықпен |
| Стиль | Жастар |
| Түсі | Қызғылт сары |
| Маусым | Әрмезгілдік |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Мойындық кесу фасоны | ашық иықты |
| Жең фасоны | Жеңсіз |
| Көйлек ұзындығы | Миди |
| Жең ұзындығы | Жеңсіз |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қалталардың болуы | Жоқ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 800 ₸






