
Әйелдерге арналған үшбұрышты мойын сызығы бар түймесіз жеңіл блузка
5 800 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 10 000 ₸
- Бар
- Коды:9091
+7 (778) 961-50-22
менеджер по продажам 14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Түймелері жоқ сәнді әйелдер блузкасы
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: XS - 40: S- 42
Түймелері жоқ, үшбұрышты мойын сызығы бар талғампаз әйелдер блузкасы.
Үшбұрышты мойын сызығы бар блузка мойынды жақсы ұзартады
Арқасы үшбұрышты ойықпен.
Блуза полиэстерден тігілген, блузаның жеңі мен түбі торлы матадан тігілген.
Блузаның алдынан ортасына қарай Воландар
Күнделікті және кешкі демалыс үшін қолайлы.
Тар белдемшемен, шалбармен, джинсымен романтикалық образ жасайды.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 40/42 |
| Жамбас айналымы | 90 см |
| Кеуде айналымы | 82 см |
| Стильдер | Бекіткіш пен жаға жоқ |
| Өнім түрі | жейде |
| Халықаралық өлшем | XS-S |
| Түсі | Қара |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Стиль | Жастар |
| Аяқтау және безендіру | Желбіршек, Тор |
| Бекіткіш | Бекіткіш жоқ |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 58 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 59 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 5 800 ₸




