Ерлерге арналған желге төзімді парк - Пиджак Мамық күрте
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: XL / XXL - 54/56
Ерлерге арналған ұзын жеңді, желге төзімді талғампаз қысқы саябақ.
Күнделікті Бір түсті қара түсті мамық күрте - парк
Үлкен қалталары, сыдырмасы, түймелері бар.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Ерлер киімінің өлшемі | 54 |
| Кеуде айналымы | 110 см |
| Мамық күртке стилі | күртке |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Оқшаулау түрі | Мамық, био мамық |
| Төсеу материалы | Полиэстер |
| Стиль | Қалалық |
| Түсі | Қара |
| Бекіткіш | Батырмалар, Найзағай |
| Жаға түрі | Капюшон жаға |
| Сорғыш | Тігілген |
| Қалта саны | 3 д. (дана) |
| Өнімнің арқалығы бойымен ұзындығы | 95 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 71 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | XL |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 39 200 ₸










