Қысқы ерлерге арналған ТермоКуртка Мамық күрте
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 54-56
Сәнді, жылы, қысқы күртеше ұзын жеңді, капюшоны тігілген мамық күрте.
Желге төзімді, сыдырмасы бар, капюшоны бар, қалталары ойық
Белсенді демалыс үшін, күнделікті өмір үшін.
Толтырғыш: Түбіт, биоүй
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Ерлер киімінің өлшемі | 56 |
| Кеуде айналымы | 106 см |
| Мамық күртке стилі | күртке |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Оқшаулау түрі | Мамық, био мамық |
| Төсеу материалы | Полиэстер |
| Стиль | Қалалық |
| Түсі | Қара |
| Бекіткіш | Батырмалар, Найзағай |
| Жаға түрі | Капюшон жаға |
| Сорғыш | Тігілген |
| Қалта түрі | Кесу |
| Қалта саны | 3 д. (дана) |
| Өнімнің арқалығы бойымен ұзындығы | 78 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 63 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Халықаралық өлшем | XXL |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 23 300 ₸











