Ерлерге арналған күнделікті қысқы күртеше
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: XXL - 54
Ерлерге арналған капюшоны бар күнделікті пиджак.
Бір түсті, созылмайтын ұзын жеңді, еркін пішілген.
Сыдырмамен жабылатын, түймелермен, баулармен.
Күнделікті киюге арналған. Қысқы, Қалың
Толтырғыш: Мамық, Био мамық
Түсі: Көгілдір
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Ерлер киімінің өлшемі | 54 |
| Кеуде айналымы | 108 см |
| Мамық күртке стилі | күртке |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Оқшаулау түрі | Мамық, био мамық |
| Төсеу материалы | Полиэстер |
| Стиль | Қалалық |
| Түсі | Көгілдір |
| Бекіткіш | Найзағай |
| Жаға түрі | Капюшон жаға |
| Сорғыш | Тігілген |
| Қалта түрі | Кесу |
| Қалта саны | 2 д. (дана) |
| Өнімнің арқалығы бойымен ұзындығы | 73 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 63 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Халықаралық өлшем | XXL |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 21 700 ₸







