Ерлерге арналған капюшоны бар мамық күртеше
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: XL / XXL - 52 /54
Түсі: Ашық сұр түсті - Альпако
Мамықтан, Био мамықтан тігілген капюшоны бар мамық күрте,
Бір түсті, созылмайтын ұзын жеңді.
Сыдырмасы, ілгегі және баулары бар еркін пішілген мамық күрте.
Күнделікті өмірге арналған. Қыс, Қалың.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Ерлер киімінің өлшемі | 52 |
| Кеуде айналымы | 108 см |
| Мамық күртке стилі | күртке |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Оқшаулау түрі | Мамық, био мамық |
| Төсеу материалы | Полиэстер |
| Стиль | Қалалық |
| Түсі | Сұр |
| Бекіткіш | Батырмалар, Тақтайшада, Найзағай |
| Жаға түрі | Капюшон жаға |
| Сорғыш | Тігілген |
| Қалта түрі | Кесу |
| Қалта саны | 2 д. (дана) |
| Өнімнің арқалығы бойымен ұзындығы | 72 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 62 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Халықаралық өлшем | XXL |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 21 700 ₸









