Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 3XL - 52/54
Бойы: 180 - 190 см
Түсі: Қара
Ерлерге арналған ұзартылған желге төзімді жылы күртеше.
Үлкен қалталары бар күнделікті бір түсті мамық күрте.
Бекіткіш: Сыдырма, Түймелер
Материал: Матадан жасалған полиэстер (ылғалданбайтын, созылмайтын)
Кәдімгі отырғызу
Толтырғыш: Түбіт
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Маусым | Қыс |
| Ерлер киімінің өлшемі | 52/54 |
| Бел орамы | 98 см |
| Кеуде айналымы | 110 см |
| Күртке түрі | тон |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Жаға түрі | Капюшон жаға |
| Бекіткіш | Батырмалар, Найзағай |
| Сорғыш | Тігілген |
| Түсі | Қара |
| Стиль | Классикалық |
| Жүнді әрлеу | Жоқ |
| Қалта түрі | Жүкқұжаттар |
| Қалта саны | 3 д. (дана) |
| Төсеу материалы | Полиэстер |
| Оқшаулау түрі | Мамық |
| Өнімнің арқалығы бойымен ұзындығы | 97 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 73 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| жылыту функциясы | Жоқ |
| Халықаралық өлшем | XXXL |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 35 300 ₸











