Еденге дейін созылатын сәнді кешкі көйлек блестки, иығынан тыс және бүйірінен тігілген.
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 44-46 (Орыс өлшемі белгіленген)
Көйлектің ұзындығы:- 140 см
Бүйірлік тіліктің ұзындығы:- 74 см
Кеуде қуысы: 90-93 см.
Бел орамасы: 74-78 см.
Санның айналасы: 98-101 см
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өнім түрі | Кешкі көйлек |
| Халықаралық өлшем | S-M |
| Жамбас айналымы | 100 см |
| Бел орамы | 78 см |
| Кеуде айналымы | 93 см |
| Көйлек фасоны | Іргелес силуэт |
| Стиль | Романтикалық |
| Түсі | Әртүрлі түстер |
| Маусым | Әрмезгілдік |
| Матаның түрі | Жылтырақтар |
| Жең фасоны | Жеңсіз |
| Аяқтау және безендіру | Тіліктер, пайеткалар |
| Көйлек ұзындығы | Ұзын / макси |
| Жең ұзындығы | Жеңсіз |
| Корсеттің болуы | Жоқ |
| шлейф | Жоқ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жағдайы | Жаңа |
| Бекіткіш | Найзағай |
| Қалталардың болуы | Жоқ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 19 500 ₸




