Көпдеңгейлі әйелдер белдемшесі
Полиэстер, қоңыр түсті, төрт шаттлоктан тұратын көп деңгейлі. Сыдырмалы ілмек. Орташа жарасымды, максималды ұзындық - Ұзын, етегі гипюрлі ендірмесі бар тегіс.
Түрік өндірушілерінен
Матаның түрі: Полиэстер
Өлшемі: М (46 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Бел орамасы: 75 см
Жамбас шеңбері: 101
Бұйымның ұзындығы: 82 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46 |
| Бел орамы | 75 см |
| Жамбас айналымы | 101 см |
| Белдемше түрі | Көп қабатты |
| Силуэт | Трапеция тәрізді |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Түсі | Карамель |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Стиль | Күнделікті |
| Аяқтау және безендіру | Гипюр |
| Өнімнің ұзындығы | 82 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | M |
| Бекіткіш | Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 6 500 ₸




