Классикалық әйелдер көйлегі
Полиэстерден тігілген атлас, Қара түсті жағасы түймелермен түймеленетін қайырмалы, ақ түсті ринстондармен, ұзын жеңді. Жейденің оң жақ жиегінде блесткалары бар гипюр ендірмесі бар.
Түрік өндірушілерінен
Матаның түрі: Атлас
Түсі: Қара
Өлшемі: S (40/42 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Кеуде қуысы: 84 см
Санның айналасы: 92 см
Бұйымның ұзындығы: 54 см
Жеңнің ұзындығы: 61 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 40/42 |
| Жамбас айналымы | 84 см |
| Кеуде айналымы | 92 см |
| Стильдер | Көйлек-жейде |
| Өнім түрі | Көйлек |
| Халықаралық өлшем | XXS |
| Түсі | Қара |
| Маусым | Әрмезгілдік |
| Матаның түрі | Атлас |
| Силуэт | Тікелей |
| Көйлек жағасының түрі | Классикалық |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Стиль | Классикалық |
| Аяқтау және безендіру | стразалар, пайеткалар |
| Бекіткіш | Түймелер |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 54 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 61 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 6 500 ₸





