Әйелдерге арналған трикотаж жейде
Трикотаж, қара түсті мойыны V - тәрізді. Мойын сызығы күмістен жасалған металл моншақтармен және ринстондармен кестеленген жейденің түбіне дейін былғары/заммен жиектелген. Ілгектердегі ілгек. Көйлектің екі сөресінің алдыңғы жағындағы перде. Ұзын жалпақ жеңдер. Көйлек юбка, джинсы, шалбар, көйлек астына кигенде керемет көрінеді.
Түрік өндірушілерінен.
Матаның түрі: Трикотаж
Түсі: Қара
Өлшемі: S (42 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Кеуде қуысы: 84 см
Бел орамасы: 66 см
Санның айналасы: 92 см
Бұйымның ұзындығы: 49 см
Жеңнің ұзындығы: 60 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 42 |
| Бел орамы | 66 см |
| Жамбас айналымы | 92 см |
| Кеуде айналымы | 84 см |
| Стильдер | Драпированная |
| Өнім түрі | Көйлек |
| Халықаралық өлшем | S |
| Түсі | Қара |
| Маусым | Әрмезгілдік |
| Матаның түрі | Трикотаж |
| Силуэт | Іргелес |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Жең фасоны | Кеңейтілген |
| Стиль | Жастар |
| Аяқтау және безендіру | Перделеу |
| Бекіткіш | Ілгектер |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 49 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 60 см |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 11 600 ₸






