
Әйелдер белдемшесі сыналы Гофр белдемшесі бар, белдікте кең белбеуі бар, бежевый тігісі бар
7 700 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 10 000 ₸
- Бар
- Коды:1894
+7 (778) 961-50-22
менеджер по продажам 14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Сыналары бар әдемі әйелдер белдемшесі
Бежевый, гофрленген, сыналармен, сыналар арасындағы кірістірулер, тігісі бар қалталарға еліктеу. Белдікке арналған ілмектері бар кең белдік, белдік жиынтықта. Сыдырмамен жабылатын, миди ұзындығы, тік жиегі.
Түрік өндірушілерінен
Матаның түрі: Мақта
Түсі: Сарғыш
Өлшемі: М (44 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Бел орамасы: 72 см
Санның айналасы: 97 см
Бұйымның ұзындығы: 65 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 44 |
| Бел орамы | 72 см |
| Жамбас айналымы | 97 см |
| Белдемше түрі | Бүрмеленген |
| Силуэт | Трапеция тәрізді |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Түсі | Сарғыш |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Коттон |
| Стиль | Жастар |
| Аяқтау және безендіру | Бүктемелер, Белбеу, Сырмалау |
| Өнімнің ұзындығы | 65 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | M |
| Бекіткіш | Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 7 700 ₸




