Әйелдерге арналған сәнді көйлек
Қара түсті, мойын сызығы V-тәрізді, ұзын жеңі астыңғы жағында ринстондармен сәл жағылған, бұралмалы жағасы ринстондармен. Мойын ойығы ортасынан төмен қарай өтетін былғарыдан жасалған жиекпен тігілген.
Түрік өндірушілерінен
Түсі: Қара
Матаның түрі: Трикотаж
Өлшемі: XS (40 - Белгіленген ресейлік өлшем)
S (42 - Ресейлік өлшем белгіленді)
Кеуде қуысы: 82 см
Санның айналасы: 90 см
Бұйымның ұзындығы: 49 см
Жеңнің ұзындығы: 60 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 40/42 |
| Бел орамы | 66 см |
| Жамбас айналымы | 90 см |
| Кеуде айналымы | 82 см |
| Стильдер | Көйлек-жейде |
| Өнім түрі | Көйлек |
| Халықаралық өлшем | XS |
| Түсі | Қара |
| Маусым | Әрмезгілдік |
| Матаның түрі | Трикотаж |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Көйлек жағасының түрі | Классикалық |
| Жең фасоны | Кеңейтілген |
| Стиль | Романтикалық |
| Аяқтау және безендіру | стразалар, Былғары кірістірулер |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 49 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 60 см |
| Өнімнің ені | 39 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 7 200 ₸






